Błękit

Stowarzyszenie Niezależnych Inicjatyw Społecznych

poznaj nasze inicjatywy [przesuń w dół]

źródełko

Wirtualny Sekretariat Źródełka

Pandemia sprawiła, iż postawiliśmy na nasz rozwój i nauczyliśmy się korzystać z narzędzi wirtualnych, które pomagają nam we wzajemnym kontakcie.

Prostota obsługi sprawia, że mamy nadzieję, iż Tobie również się spodobają.

Porozmawiajmy korzystając z komunikatora wyświetlającego się obok lub poniżej.

Kiedy Ty piszesz, my z dziećmi eksplorujemy.

Pozdrawiam z terenu,

Joanna


A gdyby tak powstało miejsce, w którym dzieci codziennie wychodzą na pole? Do lasu, na polanę, do własnego ogródka?

Gdzie bawią się nie tylko na metalowym placu zabaw, ale zabawką staje się … patyk, szyszka, garnek czy błocisko! Wyobraźcie sobie placówkę edukacyjną, w której dzieci mogą bezkarnie chodzić po błocie, dotykać robaka, wchodzić na drzewo, patykiem dłubać w ziemi.


Wyobraźcie sobie żłobek i przedszkole, gdzie spacery i aktywność fizyczna to codzienna konieczność, a nie wymuszony punkt tygodniowego programu, gdzie dzieci za pomocą 2 gałęzi, 3 szyszek i kamienia rozwijają wyobraźnię i kreatywność lecąc rakietą, jadąc powozem czy zwiedzając nieznane krainy.


W naturze odnajdujemy wyciszenie, spokój, szlachetność, niezwykłość, a jednocześnie uderzającą prostotę i dynamikę. To idealna przestrzeń do ułożenia myśli, a także twórczych odkryć.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Gdzie jesteśmy?

Jesteśmy w pięknej, górskiej krainie na przełęczy Gruszowiec w Beskidzie Wyspowym, u podnóży Śnieżnicy z widokiem na Ćwilin, Mogielicę i Łopień.


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Wysokość: 621 m.n.p.m

Gruszowiec 31

Łucznictwo


Spacer ziołowy


Turniej siatkówki


Warsztaty odkrywców